درباره ما

هلدینگ هوشمند کاردرمنزل  بعنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین تولید و فروش و بسته بندی لوازم خرازی  و خیاطی در ایران با بیش ازیک دهه تجربه به عنوان کاملترین فروشگاه اینترنتی خرازی در کشور مشغول به کار است.

فروشگاه فروش لوازم خیاطی و خرازی و کاردرمنزل  دارای نشان خلاق مدیریت و نوآوری و دارای قوی ترین رزومه و معتبرترین برند نمونه کشوری است

ما به عنوان بزرگترین مشاوره و راه اندازی خرازی در کل کشور شناخته شده و تاکنون صدها خرازی در سراسر ایران با مشاوره مارتین به بهربرداری رسیده اند .

آنها مشتریان دایمی ما بوده و تمام وسایل و لوازم خرازی و خیاطی خود را از تولیدات با کیفیت خاص و قیمتی مطلوب از ما تهیه میکنند .

شما هم اگر قصد دارید در شهر خودتان فروشگاه فروش لوازم خیاطی و خرازی راه اندازی کنید حتما در این خصوص ازکارشناسان ما مشاوره بگیرید .

ما با کمترین هزینه و بهترین قیمت ممکن فروشگاه شما را در هرجای ایران که باشید با محصولات و لوازم خود راه اندازی میکنیم .

بخش مهم  مجموعه کار در منزل  که از اواسط سال 1397 کلید خورده و راه اندازی شده واگذاری قسمتی از کارهای بسته بندی در منزل به خانمها و آقایان علاقه مندی هست .که توانایی راه اندازی فروشگاه را نداشته و یا سرمایه کافی در این زمینه ندارند .

تصمیم عالی هلدینگ هوشمند کار درمنزل  بر این است که کار در منزل بسته بندی جعبه لوازم خیاطی عروس را به علاقه مندان این بخش ،واگذار کند .

شما هم اگر دوست دارید در کارهای بسته بندی جعبه لوازم خیاطی عروس شرکت کنید لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید

عضویت آنلاین دورکاری ها

شما هم اگر دوست دارید در منزل خودتان کارهای بسته بندی را انجام دهیدویا فروشگاه خرازی راه اندازی کنید از همین الان اقدام کنید

کاردرمنزل بسته بندی مشهد،کاردرمنزل رشت،استخدام کار بسته بندی درمنزل،شغل بسته بندی درمنزل
  1. خانه
  2. کار در منزل بسته بندی
  3. درباره ما
فهرست